Boxed Box Boxed Box Boxed Box
باکسی کو

 

درباره باکسی کو

 

با توجه به توسعه کسب و کارهای اینترنتی و استقبال مردم از عرضه کالا و خدمات مختلف بصورت آن لاین، روزانه شاهد بوجود آمدن و ایجاد فروشگاه های آنلاین در زمینه های مختلف عمومی و تخصصی هستیم. این موضوع در دوران اخیر بخصوص در زمینه صنعت خرده فروشی و کالاهای سوپرمارکتی سرعت بیشتری گرفته است. 
با وجود تعدد وبسایت های فروش آنلاین کالاهای سوپرمارکتی، میزان و کیفیت خدمات ارائه شده در اکثر موارد مشابه یکدیگر بوده و در نهایت مصرف کننده متوجه ارزش افزوده و یا نقاط تمایز و برتری در میان خدمات و کیفیت سرویس دریافتی از بسترهای مختلف نمی شود. 
اینجا در باکسی کو در تلاش هستیم با وجود فعالیت در صنعت خرده فروش و عرضه کالاهای ضروری مورد نیاز مصرف کنندگان، سطح متفاوتی از محصولات و خدمات را به مشتریان خود ارائه نماییم. این امر از طریق تامین و عرضه محصولات ضروری از بهترین برندهای موجود در بازار با مشخصاتی ویژه از نظر سایز و ابعاد  صورت می گیرد، بگونه ای که بتواند صرفه اقتصادی قابل توجهی را برای مشتریان داشته باشد. 
به همین منظور، اولویت در فروشگاه آنلاین باکسی کو با محصولاتی ضروری است که توسط کارخانجات تولیدی در بسته بندی های بزرگ عرضه می شود تا مشتریان با توجه به حجم زیاد مصرف این کالاها، خرید عمده و مقرون به صرفه را جایگزین خرید خرد کنند. در کنار این امر و به منظور ایجاد تنوع بیشتر و افزایش قدرت انتخاب مشتریان، فروشگاه آنلاین  باکسی کو، بسته های ترکیبی محصولات (باندل) را با توجه به نیاز مصرف کنندگان ( و در طول زمان با پیشنهاد خود آنها) طراحی و عرضه می نماید تا همچنان مشتریان بتوانند در کنار تامین نیازهای ضروری خود، از تخفیفات ویژه خرید محصولات بصورت عمده از باکسی کو استفاده نمایند.